Що ми робимо

Послуги з урахуванням Ваших потреб

Вітражне скління


Сучасність торгово-розважальних комплексів, бізнес-центрів, а також аквапарків та інших громадських будівлель надає вітражне скло. Без нього не обійтися і в будівництві спортивних комплексів і готелів. Згодом популярність перенеслася на приватні володіння, так скляний фасад став головною прикрасою мансард і коттеджей.Современность торгово-розважальних комплексів, бізнес-центрам, а також аквапаркам та іншим громадським будівлям надає вітражне скло. Без нього не обійтися і в будівництві спортивних комплексів і готелів. Що таке вітражне скління? Панорамне скління будівлі і є вітражна система. Монтується вона зсередини, а закріплюється штапіком, тому установка скляних стін проводиться в будь-яку погоду без використання підйомних механізмів. Вітраж є серйозним конкурентом пластикових вікон. Він легше, надійніше, простий у використанні, і не потребує монтажу підсилюють профілів. Вбудовувані вікна з різними видами відкривання роблять систему вітражного скління зручнішою. Таким чином, дані характеристики, а також ефектний зовнішній вигляд дозволяють архітекторам втілити в життя найсміливіші задуми.


Різновиди склопакетів

У панорамному склінні використовують звичайне скло або склопакети одинарні (24 мм) і двокамерні різних розмірів і форм. Стандартна формула для подвійних склопакетів виглядає так: 4-10-4-10-4TopN. Зовнішнє скло може бути загартованим, а внутрішнє - триплексом з низькоемісійним покриттям. Коли використовується вітражне скління? 1. Коли необхідно повністю або частково заповнити фасад. Часткове заповнення буває горизонтальним і вертикальним, наприклад сходовий марш. Також скляний фасад здатний підкреслити діловий стиль адміністративних будівель. 2. Коли необхідно виділити вхід в будівлю. Скління вхідних груп (тобто дверей, тамбурів, вивісок і т.д.) магазинів, ресторанів, театрів і інших громадських будівель застосовують для залучення відвідувачів. Крізь скло можна розглянути товар або приміщення, що збільшує потік людей і естетичне сприйняття. У цьому склінні прийнято використовувати орні або маятникові двері. 3. Для облаштування зимового саду (оранжереї, веранди). Зимовий сад не тільки прикрашає інтер'єр, він є невід'ємною частиною повсякденного життя - ідеальної зоною відпочинку. Для більшої зручності в скляні вітражі вбудовують вікна і двері. 4. Для защиты балкона от погодных явлений, уличного шума и пыли, непрошеных гостей.


Технологія установки

Технологія установки вітражного скління полягає в наступному:

  • обчислення розмірів площі скління за допомогою високоточних вимірювальних приладів, наприклад, лазерних;
  • монтаж алюмінієвого каркаса. Тут необхідно дотримуватися рівність всіх ліній вітражного конструкції за допомогою лазерного рівня;
  • фарбування профілю;
  • установка склопакета;
  • монтаж фурнітури.

Почніть свій проект

і ми приймемо виклик разом з Вами!

Контакти


Київ, Златоустівська, 2/4

+38 067 487 72 33

+38 067 487 73 21

iva@web-sam.com.ua