Що ми робимо

Послуги з урахуванням Ваших потреб

Склопакети підвищенної жорсткості


Вимоги до світлопрозорих конструкцій, що захищають, в складних кліматичних умовах: - Відповідність архітектурно-композиційним рішенням фасадів будівлі. - Відповідність необхідним параметрам мікроклімату приміщень і енергоефективності усієї будівлі. - Забезпечення безпеки від дії комплексу навантажень і дій на світлопрозорі конструкції з боку довкілля. - Облік спеціальних вимог до віконних конструкцій (захист від злому; пожежобезпека, вибухобезпечність та ін.), визначувані функціональним призначенням приміщення.

Відповідність архітектурно-композиційним рішенням фасадів будівлі Компроміс між архітектурними і інтер'єрними рішеннями з одного боку і відповідності фасадних систем вимогам безпеки і теплоеффективності з іншого боку особливо в регіонах із складними кліматичними умовами (перепад добових і сезонних температур, значні вітрова, снігова і пилова навантаження) можна знайти при використанні сучасних великоформатних склопакетів з високими характеристиками міцності і теплофізичними властивостями, вироблюваних за технологією компанії "ПІК Груп" При опорі вітровим навантаженням звичайний склопакет працює, як система з 2-х паралельних стекол з відносно м'якою дистанційною рамкою, що має обмежені можливості передати навантаження від зовнішнього скла на внутрішнє. У разі використання міцної і відносно твердої дистанційної рамки з високою адгезією до скла, що обмежує лінійні переміщення стекол один відносно одного, склопакет перетворюється на плоску трубу в якого навантаження на зовнішнє скло значною мірою можуть передаватися на внутрішнє, тобто склопакет перетворюється на стеклоблок. Завдяки підвищеній жорсткості можна значно збільшити розміри склопакетів або понизити товщину стекол в склопакеті, якщо планується заміна звичайного склопакета на склопакет підвищеної жорсткості. Так само слід зазначити високу стійкість таких склопакетів до витоку аргону за рахунок відсутності нещільності між склом дистанційною рамкою, які з'являються в процесі експлуатації на звичайних системах пакетування. Склопакети з підвищеними характеристиками міцності властивостями відкривають дорогу для сучасних архітектурних рішень з підвищеною енергоефективністю фасадних систем. Одним із прикладів такої системи може служити бесстоєчна система (система ригеля), що дозволяє отримати безперервний ряд склопакетів, візуально утворюють єдиний засклений отвір висотою від 2,5 до 5,5 м


За рахунок зниження матеріаломісткості в жорсткому склопакеті (зменшення товщини скла і / або зменшення перетинів алюмінієвих стійок) зменшуються витрати на монтаж (знижується вага конструкцій, що монтуються), що тягне за собою зниження ціни на фасад з жорсткими склопакетами не менше ніж на 10%. Причому, зі збільшенням габаритів клітини фасаду економія збільшується. Обґрунтовано впровадження ригельних фасадів замість напівструктурних, де економія може скласти до 20% з незрівнянно кращими теплотехнічними характеристиками і візуальним сприйняттям. Так само слід зазначити, що використання жорсткої композитної дистанції в склопакеті дозволяє не тільки зменшити ціну світлопрозорого фасаду, але і заощадити витрати на обігрів будівель. Це досягається не тільки за рахунок поліпшення теплофізичних властивостей крайових зон склопакета (див.мал.), а й за рахунок розширення сфери застосування металопластикових профілів, для яких поля розподілу температур істотно вигідніше, ніж для алюмінієвих, а використання жорстких склопакетів дозволяє застосовувати металопластикові конструкції в тих випадках, які неможливі при комплектації їх звичайними склопакетами.

Новаційні рішення у виробництві пакетів підвищеної міцності Для забезпечення високих характеристик міцності склопакетів і на основі сучасних композитних матеріалів - склопластикових профільних систем (пултрузійний профілі), а також використання полімерних композицій для склеювання скло-склопластик, компанія вивела на ринок новаційний продукт - склопакети з дистанційною рамкою зі склопластику, що має міцність властивості співмірні з металевими конструкціями, в той же час, що володіє прекрасними теплофізичними властивостями. Дистанційну рамку можна використовувати для механічного кріплення склопакетів на будь-яких видах несучих конструкцій, тим самим перетворюючи склопакет в самонесучу конструкцію, яка не потребує додаткового зовнішнього профілю. При наявності такого типу дистанційної рамки склопакет набуває властивостей стеклоблока і може бути використаний в дуже жорстких умовах експлуатації в різних кліматичних зонах. У разі застосування суцільного пултрузійний профілю перетином 15х12мм і модулем пружності 5 * 108 N / м2 в якості жорсткої дистанції в СПЖ для розрахунку товщини еквівалентного скла з точністю + -8% застосовна формула: У разі застосування звичайного склопакета для розрахунків використовуються тільки фізико-механічні властивості зовнішнього скла.


Почніть свій проект

і ми приймемо виклик разом з Вами!

Контакти


Київ, Златоустівська, 2/4

+38 067 487 72 33

+38 067 487 73 21

iva@web-sam.com.ua