Що ми робимо

Послуги з урахуванням Ваших потреб

Виготовлення перил з нержавіючої сталі

У цьому розділі Ви отримаєте інформацію про перилах з нержавіючої сталі і комплектуючих для них, які наша компанія виготовляє на замовлення. Сподіваємося, що вона буде Вам корисна. Перш за все варто відзначити одну важливу особливість, вона стосується ролі такого продукту в свідомості покупця. Перила з нержавіючої сталі в Києві виділили велику групу різноманітних елементів архітектури в один клас - огорожі з нержавійки. Сталося це не зовсім зрозумілим чином. Раніше, говорячи про металевих сходах, люди завжди мали на увазі, що виробництво всіх комплектуючих (косоури, сходи і т.д.) відбувається з металу. Тепер же, коли говорять, що сходи з нержавіючої сталі - зовсім не означає, що її виготовлення проводилося з такого дорогого металу. Сходинки зі сталі рідкість, косоури або прожіліни можна зробити зі звичайного прокату і добре пофарбувати. Кращим матеріалом для виробництва поручнів і раніше залишається нержавіюча сталь! У той же час, сходові огорожі - це як правило комбінація матеріалів. Проаналізувавши всі пропозиції в Києві і вивчивши масу готових конструкцій ми прийшли до висновку, що головною відмітною ознакою сходів або огородження вважаються перила з нержавіючої сталі. Оскільки для компанії «FIS» думка покупця - закон, то ми так само будемо дотримуватися цього принципу.


Перила для будь-яких типів сходів

Особливість, яка зазначена вище, накладає на виробництво перил з нержавійки в Києві і комплектуючих для них одне загальне умова - вони повинні добре стикуватися з іншими матеріалами. Для нашої компанії це не становить проблеми, оскільки ми маємо в своєму розпорядженні потрібними технологіями зварювання і пайки. Що стосується всіляких кронштейнів, закладних деталей і роз'ємних з'єднань, то їх ми можемо випускати будь-якого призначення і конфігурації. Тому Ви можете сміливо доручити нам виготовлення поручнів з нержавіючої сталі для огорож і сходів з будь-яких комбінацій матеріалів: бетону, каменю, кераміки, скла, кольорових металів, дерева і т.д. Ви отримаєте надійну, красиву і міцну конструкцію. Технологічні можливості нашої компанії дозволяють реалізувати будь-який задум дизайнера. Наш завод в Києві готовий виготовити перила або поручні з нержавіючої сталі не тільки простого профілю - круглого або прямокутного. Те ж саме можна сказати і про виробництво комплектуючих. Будь-яких обмежень немає, питання тільки в трудомісткості і відповідно в ціні.

Перила для сходів з нержавіючої сталі можуть мати поверхню з різною обробкою. Вона може бути матовою або відполірована до дзеркального блиску, за бажанням замовника може бути зроблена накатка. Лінійна конфігурація визначається типом вироби. Наше підприємство пропонує виготовлення поручнів з нержавіючої сталі в Києві на замовлення для всіх типів сходів. Ці три типи дещо відрізняються загальною формою і роллю в конструкції: • Для маршових сходів. Такий тип характеризується великими прямими ділянками. В даному випадку перила не грають важливої ​​ролі в загальній жорсткості конструкції. Найголовніше - це зовнішній вигляд і зручність користувача. При таких умовах дизайнери проявляють велику фантазію щодо діаметрів, форми перетину, обробки поверхні. • Перила для гвинтових сходів. Складність виготовлення залежить від виду огорожі і від необхідних комплектуючих. Якщо спіраль утворюється сумою коротких прямих ділянок, то перила з нержавійки в цьому випадку - прямі відрізки і виготовити їх нескладно. Якщо спіраль утворюється безперервної кривої лінією з заданим радіусом і кроком, то завдання ускладнюється і додається операція «згинання по радіусу». «FIS» на виробництві в Києві має згинальними верстатами, які дозволяють виконати таку роботу з високою точністю, але ціна виготовлення таких поручнів, виконаних з нержавіючої сталі, буде дещо вищою за рахунок добавки ще однієї технологічної операції з гнуття металу. • Для хребтових сходів. Огородження грають найважливішу роль в забезпеченні жорсткості і міцності конструкції. Тому поперечний переріз і профіль в першу чергу визначаються цими завданнями. Що стосується загальної форми, то перила сходів з нержавіючої сталі і комплектуючі можуть мати велику кількість вигинів різного радіусу. Відповідно особливого значення набуває точність згинання та різання металу. Можливості обладнання дозволяють нашим технологам легко впоратися з цим завданням.


Перила з тросом

Огорожа є відмінним елементом для строгих інтер'єрів як всередині міської квартири, заміського будинку або вашого офісу. Прекрасно виконує свої функціональні призначення і при цьому вигідно відрізняється стильним дизайном. Використання тросів полегшує виробництво і монтаж: відпадає необхідність в дорогих зварних операціях, які в разі використання нержавіючої сталі вимагають особливо обережного підходу до роботи і, як наслідок, підвищують кінцеву вартість виробу. Якщо у Вас немає готового проекту, то ми беремо всю роботу "від і до" на себе: наші заміряють протягом одного дня зберуть необхідну інформацію, проектувальники підготують креслення, після чого протягом тижня замовлення буде перенесемо з паперу в метал!


Почніть свій проект

і ми приймемо виклик разом з Вами!

Контакти


Київ, Златоустівська, 2/4

+38 067 487 72 33

+38 067 487 73 21

iva@web-sam.com.ua