Що ми робимо

Послуги з урахуванням Ваших потреб

Вироби з нержавіючої сталі


Нержавіюча сталь має дві дуже вагомі переваги: виняткова корозійна стійкість і ефектний зовнішній вигляд. Ці дві якості гарантують високий і стійкий попит на виготовлення виробів з нержавіючої сталі.


Виготовлення виробів з нержавійки для будівництва

Прокат з корозійностійких сталей хоч і відноситься до прокату чорних металів, але є вельми дорогим у порівнянні зі звичайним. Проте, висока ціна стала додатковою перевагою. Пояснюється це тим, що в Україні успішно розвивається сегмент дорогого будівництва, а вироби з нержавіючої сталі вписуються в нього ідеально. Коштують вони дорого, всі про це знають, і за ними автоматично закріплюється імідж престижних і статусних. Полірована сталь гідно виглядає в холах і вестибюлях, а відблиск нікелю і хрому ніхто не наважиться назвати дешевим. В результаті виробництво виробів з нержавійки зростає і збільшується їх асортимент.


Деталі огорожі на замовлення

У будівництві і ремонті часто складається ситуація, коли у замовника є готова конструкція сходів з бетону, дерева або інших матеріалів, але не вистачає тільки огорожі. Можливі варіанти з вже встановленими стовпами, залишається тільки замовити виробництво перил з нержавіючої сталі і т.д. Може виникнути проблема заміни пошкоджених фрагментів або деталей, тоді потрібно виготовлення комплектуючих. Буває, що власник ресторану чи магазину під час ремонту коригує свої плани. У нього були передбачені поручні для сходів з дерева, але він вирішив вибрати інший матеріал, наприклад, нержавіючу сталь. Передбачаючи такі обставини наша компанія в Києві організувала виробництво окремих деталей. До Ваших послуг термінове виготовлення кріплень для перил, стовпів огорожі, балясин, косоурів - будь-яких комплектуючих з нержавіючої сталі, які Вам знадобляться. Ви можете розраховувати на «FIS» на будь-якому етапі будівництва, починаючи від проектування і закінчуючи монтажем готових виробів.


Почніть свій проект

і ми приймемо виклик разом з Вами!

Контакти


Київ, Златоустівська, 2/4

+38 067 487 72 33

+38 067 487 73 21

iva@web-sam.com.ua