Гарантія


— УВАГА! Після проведених нами ремонтних робіт Ви отримаєте ідеально функціонуєче вікно, з гарантією на 2 роки на всі ремонтні роботи. Основний напрямок нашої компанії - монтаж, ремонт алюмінієвих, дерев'яних, пластикових виробів - з цього ви можете нам довіряти.

Ремонт .Основні рекомендації.

Невірно вважати, що, встановивши одного разу в своїй квартирі вікна, Ви назавжди забудете про необхідність своєчасного їх обслуговування і щоденного дотримання основних вимог з експлуатації. Останнім часом почастішали випадки, коли фірма, що займається встановленням світло-прозорих конструкцій, вказує вартість за роботу, що значно відрізняється за вартістю у інших фірм-конкуренток, чим приваблює все нових і нових покупців, які прагнуть заощадити скрізь і в усьому. Але, як показує практика, така економія може відгукнутися в майбутньому великими проблемами, пов'язаними з появою різних несправностей. Сучасні світло-прозорі вироби-надійні і довговічні, але при неправильному монтажі, мають властивість ламатися. Основними несправностями, які можуть статися, найчастіше виступають: поломка або неправильна робота фурнітури вікна, тріщини на самому склопакеті і відсутність потрібної герметичності внаслідок нещільного стику рами і вікна. Майже будь-який господар будинку, не маючи ніякого спеціального інструменту, а задовольняючись лише викруткою, парою шестигранників і мастилом, зможе відремонтувати такі види поломок, як:

  • розхитане кріплення ручки пластикового вікна;
  • провисання вікна;
  • висихання або недостатня кількість мастила на рухомих деталях.

Але, бувають моменти, коли несправність набагато значуща, ніж може здатись на перший погляд та и підручними інструментами й без належного майстерства її не виправити, господарі змушені викликати фахівця, який за короткий термін приведе в порядок працездатність вікна, усунувши несправність. Часто такими поломками служать:

  • недостатня герметичність і шумоізоляція вікна;
  • складно відкрити вікно в слідстві туго працює ручки;
  • нещільне прилягання вікна до рами і наявність щілини.

При виявленні однією з таких проблем, найкраще буде негайно викликати майстра, не ускладнюючи проблему, намагаючись відремонтувати всі своїми руками. Професіонали за короткий термін приведуть Ваші вікна в справний стан, відрегулюють всі механізми і дадуть деякі поради по експлуатації. У Вашому випадку лише залишиться прислухатися до них і надалі дотримуватися їх.

Наша мета - Ваше зручність і комфорт!

Команда СпецКомфортСтрой

Наша місія

Стати відомими, зробивши відомими своїх клієнтів. Ми віримо, що успіх наших замовників - запорука нашого власного процвітання, тому підходимо до кожного проекту з максимальною відповідальністю.

Наші цінності

Дружна команда. Інтереси клієнтів. Постійне развітіе.Обоснованное співвідношення ціна-якість.

Наш лозунг

СпецКомфортСтрой — безмежні можливості для Вас!

Контакти


Київ, Златоустовська, 2/4

+38 067 487 72 33

+38 067 487 73 21

iva@web-sam.com.ua