Що ми робимо

Послуги з урахуванням Ваших потреб

Алюмінієві фасади


Скління фасадів будівель є одним з найбільш сучасних напрямків архітектури на будівельному ринку. На сьогоднішній день скляні фасади сприяють тому, що дизайнери можуть реалізувати дивовижні форми і концепції, що дивують індивідуальністю підходів і своєю різноманітністю. Класичне скління фасаду є скляною поверхнею, поділеної горизонтальними і вертикальними лініями. У такій конструкції склопакети монтуються з зовнішньої сторони і закріплюються за допомогою спеціальної планки. Переваги таких систем - відносно невисока вартість і простота монтажу. Висотне скління здійснюється за допомогою тонких притискних профілів, що охоплюють склопакет по периметру. Цей різновид є більш естетичним, в порівнянні з класичним, так як профільні системи зовні не помітні.


Структурне скління

Структурне скління виконується завдяки навішування на вже наявні огороджувальні поверхні скляної стіни. Що стосується безпосереднього скляного фасаду, то він закріплюється на парапет будівлі. Такий тип призначений для великих площ і реалізується з використанням склопакетів або скла. Ще одним досить поширеним варіантом вважається спайдерне скління фасаду, яке має на увазі застосування просторових кронштейнів, виконаних з міцної високоякісної сталі, що характеризуються наявністю елементів декору. Ці кріплення розподіляють навантаження рівномірно на кожну точку кріплення, а використання еластичного затиску надає можливість компенсувати збільшення скла на випадок можливого коливання температури.


Суцільне скління

Суцільне скління дозволяє підкреслити оригінальність і неповторність споруди, має явну естетичну перевагу і максимально витрачати енергію сонячного світла і тепла. Вітражне скління здійснюється за рахунок віконного широкоформатного скління. Воно передбачає фіксацію системи звичайним штапіком. Подібне скління фасадів будівель застосовується в процесі створення веранд, зимових садів, всіляких доповнень до приміщень, які відповідають за збільшення корисної площі. Конструкції, створені із вітражного типу, відрізняються міцністю і потужністю.

Переваги

Надайте сучасний вигляд свого заміського будинку або котеджу за допомогою фасадного скління. У цьому вам допоможуть співробітники нашої компанії – «FIS». Хочете справити враження на своїх партнерів, клієнтів або друзів, підвищити імідж компанії або підкреслити свій стиль? Замовляйте фасадне скління офісного або житлового будинку. Переваги світлопрозорих фасадних конструкцій

 • Привабливий сучасний дизайн. Фасади з таких конструкцій прикрашають будівлі банківських установ, мегамаркетів, офісних центрів. Тепер вони використовуються для обробки заміських будинків і котеджів.
 • Висока практичність конструкцій. Вони дозволяють захистити внутрішні приміщення від холоду, вітру і вуличного шуму.
 • Енергоефективність. Фасади зі скла пропускають достатню кількість сонячного світла, що дозволяє економити енергоресурси.
 • Довговічність. Вони дозволяють збільшити термін служби всієї будівлі. Адже скло і алюміній, як основні компоненти конструкцій, не схильні до корозії.
 • Простота в обробці. Конструкції легко піддаються обробці, внаслідок чого можуть приймати різні форми і відтінки (профілі можуть імітувати дерево, камінь і інші оздоблювальні матеріали).
 • Найкраще співвідношення ціни, якості та функціональності виробів.


Вартість і причини працювати з нами

Вартість фасадного скління котеджу або приватного будинку в Києві від компанії «FIS» залежить від площі, складності монтажу і віддаленості об'єкта. Переваги замовлення робіт по склінню фасаду в нашій компанії

З нами вигідно співпрацювати з наступних причин:

 • будь-яка віконна продукція, виготовлена ​​на власному виробництві, має ціну на 10% нижче ринкової;
 • терміни виконання замовлення - 5-7 днів навіть в розпал сезону;
 • швидка доставка товару в будь-який район столиці і області. У нас є власний автопарк і досвідчені водії, тому ми акуратно доставимо ваше замовлення;
 • акції та знижки клієнтам при купівлі продукції і замовленні послуг;
 • гарантія на всі роботи.

Укладіть договір з нами в день виміру і отримаєте знижку 2%. Орієнтовну вартість фасадного скління можна розрахувати за допомогою електронного калькулятора на сайті. Отримати безкоштовну консультацію менеджера можна за телефоном (097) 982 74 09.


Почніть свій проект

і ми приймемо виклик разом з Вами!

Контакти


Київ, Златоустівська, 2/4

+38 067 487 72 33

+38 067 487 73 21

iva@web-sam.com.ua