Що ми робимо

Послуги з урахуванням Ваших потреб

Алюмінієві двері


Двері з алюмінієвого профілю використовуються досить часто, як правило, для організації вхідних груп в приміщеннях різної функціонального навантаження. Сьогодні можна зустріти велику різноманітність таких конструкцій. Умовно їх можна поділити на кілька типів:

  • одно- і двостулкові;
  • маятникові, розпашні або розсувні;
  • «Теплі» або «холодні» конструкції.

Що ми пропонуємо своїм клієнтам?

Компанія «FIS» пропонує клієнтам купити алюмінієві двері в Києві і області за найбільш вигідною ціною. Вся модельна лінійка реалізується за доступною ціною і забезпечена гарантією виробника. Алюмінієві двері, представлені в нашому каталозі, відрізняються один від одного як стилем, так і функціональністю. Ви можете замовити виготовлення будь-яких моделей, починаючи від міцних, масивних вхідних конструкцій і закінчуючи стильними та витонченими моделями для внутрішніх приміщень. Орієнтовну вартість алюмінієвих дверей можна розрахувати на підставі ваших розмірів за допомогою калькулятора на сайті. Зробивши у нас замовлення на алюмінієві двері, ви отримаєте продукцію бездоганної якості, що володіє рядом беззаперечних переваг:

  • відповідність усім наявним світовим і вітчизняним стандартам;
  • висока зносостійкість;
  • естетична привабливість і сучасний стиль.
Особлива конструкція запобігає деформування, а застосування запірної фурнітури і петель відомих світових виробників забезпечує надійність продукції. Якщо ви прагнете забезпечити безпеку і хочете встановити двері з алюмінію, ми допоможемо вам в цьому. «FIS» пропонує конструкції з надійних профілів, які забезпечать вашу безпеку. Якщо вам не потрібна особлива теплоізоляція, тоді ми радимо вам звернути увагу на двері з алюмінієвого профілю без термоізоляційних мостів. Утеплені двері з алюмінію коштують дешево, але відрізняються довговічністю.


Почніть свій проект

і ми приймемо виклик разом з Вами!

Контакти


Київ, Златоустівська, 2/4

+38 067 487 72 33

+38 067 487 73 21

iva@web-sam.com.ua